سرویس تخصصی سردخانه تعمیر سردخانه و نگهداری سردخانه
نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه
تعمیر سردخانه
سرویس سردخانه
تعمیر چیلر
تعمیر کمپرسور سردخانه
تعمیرات تخصصی سردخانه
تعمیر سردخانه صنعتی
تعمیر سردخانه مواد غذایی
تعمیر سردخانه زیر صفر
تعمیرات سردخانه بالای صفر
تعمیرات سردخانه فریونی
تعمیر و سرویس سردخانه بالای صفری فریونی و آمونیاکی

 

سرویس سردخانه

استفاده از سرویس های تعمیرگاه های معتبر موجب می شود تا از دوباره کاری و ایجاد هزینه های زیاد و آسیب بیشتر به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی جلوگیری شود؛ بنابراین به دنبال بهترین ها باشید.

اگر احتیاج به یک سرویسکار سردخانه دارید بهترین گزینه تماس با یکی از تعمیرگاه های مجاز است که این خدمات را ارائه می دهند. از طریق شماره های موجود در سایت با امداد تهویه تماس بگیرید. پس از اعلام آدرس توسط شما در کوتاه ترین زمان یکی از کارشناسان ما به محل مورد نظر اعزام می شود.

قطعا کار تخصصی را باید به متخصص سپرد تا بتوان از خدماتی با کیفیت و نتایجی ایده آل و رضایت بخش بهره مند شد.

سردخانه چیست ؟

به مکانی اطلاق می شود که با گرفتن گرما از آن جا می توانیم دما را با توجه ظرفیت و کاربری سیستم کاهش دهیم. نگهداری مواد غذایی بمدت زیاد و جلوگیری از فساد آن از نظر بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان است. انسان از گذشته راه های گوناگونی را برای نگهداری موادغذایی به کار می برده است. امروزه با افزایش جمعیت، گسترش و پیشرفت شهرنشینی برای نگهداری مواد غذایی بیشتر از روش سرد کردن و منجمد کردن استفاده می کنند. بنابراین علم و اصول تبرید و سردخانه های بزرگ یکی از ضرورت های زندگی امروز شده و پیشرفت در این صنعت نه تنها برای نگهداری مواد غذایی بلکه برای استفاده کردن در صنایع داروسازی، ساختمانی، دفاعی و … از مهمترین اهداف کشورهای جهان شده و از اهمیت بالایی برخوردار است.

انواع سردخانه :

پدیده اطلس سرما با بهره گیری از بهترین مهندسین و قطعات و لوازم با کیفیت سردخانه توانسته است تا چندین سال به عنوان محبوب ترین تعمیرگاه محسوب شود. هزینه ساخت سردخانه با توجه به نوع سردخانه متحرک و سردخانه ثابت و ظرفیت و نحوه و میزان استفاده متغیر است. دمای سردخانه ها به دو شکل می باشد :

 1. سردخانه زیر صفر
 2. سردخانه بالای صفر

که هر یک با توجه به نحوه استفاده و فعالیت شما طراحی می شود. تعمیرات و سرویس سردخانه : تعمیرات و و انجام سرویس های سردخانه به صورت مکرر و رایگان با توجه به قرارداد به صورت مرتب انجام می شود، لوازم سردخانه کاملا اصلی و اورجینال می باشد و قطعات گارانتی در صورت خرابی دارد. همچنین شما اگر از قبل سردخانه دارید و قصد تعمیرات و سرویس سردخانه خود را دارید میتوانید از شماره   های سایت استفاده کنید تا تعمیرات انجام شود. و همچنین در صورت لزوم لوازم سردخانه نیز در اختیارتان قرار می دهیم.

اصول استفاده از سرد خانه های بالای صفر :

اصول استفاده از سردخانه های بالای صفر بر این اساس است که پایین آمدن دمای محصول در زمان نگهداری موجب می شود که فساد میکروبی ،شیمیایی و فیزیکی محصول کندویا متوقف شود.

دماهای پایین با جلوگیری یا توقف رشد میکرو ارگانیسم های فاسد کننده موجب جلوگیری از فساد میکروبی می گردند که دربین میکروارگانیسم های مختلف میکروارگانیسم های سرما دوست قابل اهمیت و مسئله ساز می باشند که معمولا مناسب ترین دما جهت رشد آنها زیر ۱۰ درجه سانتیگراد می باشد. در این روش  نگهداری جهت جلوگیری از رشد میکروارگانیسم های سرما دوست ممکن است از روشهای تکمیلی نظیر استفاده از انواع ترکیبات ضد قارچ و یا ضد باکتری و یا از پرتوهای فرا بنفش استفاده شود که ترکیبات شیمیایی ممکن است به صورت محلول و یا همراه با عمل واکس زدن مورد استفاده قرار می گیرد ولی استفاده از پرتو فرا بنفش به صورت لامپهای مخصوص در داخل سردخانه ها ارجعیت بیشتری دارد.

کاهش دما همچنین از فساد شیمیایی جلوگیری می نماید .به طور کلی سرعت واکنشهای شیمیایی مثل قهوه ای شدن آنزیمی ،تنفس ،رسیدن میوه و…. با افزایش دما تشدید می یابد. طبق یک نظریه علمی شدت واکنشهای شیمیایی در ازاء افزایش هر ۱۰ درجه سانتیگراد تقریبا” دو برابر میشود. لذا با نگهداری میوه و سبزی در سرد خانه ها توسط کاهش دما از شدت تنفس و فعل و انفعالات شیمیایی جلوگیری بعمل می آید. قابل ذکر است که باکاهش دمای محصولاتی نظیر میوه و سبزی در سردخانه های بالای صفر از فساد فیزیکی این محصولات هم کاسته می شود، چونکه کاهش دما سرعت تبخیر آب را پایین می آورد و با این روش از پژمردگی محصول که نوع فساد فیزیکی محسوب می شود جلوگیری می شود ولی ذکر این نکته نباید فراموش گردد که در جریان حمل ونقل بسته بندی و چیدن این محصولات در سردخانه باید نهایت دقت بعمل آید تامحصولاتی که به لحاظ فیزیکی حساس هستند دچار صدمات مکانیکی و یا ضایعات دیگر فیزیکی نگردد.

 

چرا باید ما را جهت انجام تعمیرات سردخانه انتخاب کنید.

 1. ما دارای تعمیرکاران متخصص و متبحر می باشیم.
 2. دارای شعب گوناگون در سراسر تهران می باشیم.
 3. کلیه تعمیرات در محل انجام می شود.
 4. تعمیرات با کمترین هزینه انجام می شود.
 5. در صورت نیاز به تعویض قطعات از اورجینال آن استفاده می شود.
 6. در کمترین زمان ممکن خود را به شما می رسانیم.

ویژگی های خدمات تعمیر سردخانه توسط پدیده اطلس سرما:

 • خدمات ۲۴ ساعته
 • تعمیر کمتر از ۲ ساعت در محل
 • در صورت نیاز به تعویض قطعه ارائه قطعات اورجینال
 • سرعت بالا در تعمیر سردخانه
 • بهره‌مندی از تجهیزات  و ابزارآلات پیشرفته و تخصصی  حین تعمیر
 • بررسی کارشناسانه برای شناسایی علت به وجود آمدن مشکل

تعمیرگاه پدیده اطلس سرما ، یک مرکز تعمیراتی معتبر با کارشناسان فنی کارآزموده می باشد که چنانچه مشکل دستگاه شما بسیار زیاد نباشد حتی در کمتر از ۲ ساعت تعمیرات آن در محل خودتان به پایان خواهد رسید.